Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Есть какие-нибудь данные о том, когда состоится следующая "игровая неделя", "неделя покупок в кредит"?
 
Как зайти в почту типа @tofeat.com?
Раньше давно покупал аккаунты, сейчас Али заблочил. Может на почте что есть... хотел посмотреть
 
Хто очікує з митниці свої посилки (10-11.04), ось що відписали від Укрпошти - "Розуміємо що Ви хвилюєтесь, але відправлення вже скоро рушить та буде передано в доставку. У зв’язку з переходом з 18/04 на повністю електронний обмін з митницею, подача відправлень з неповною інформацією для митного оформлення відбувається за спеціальним протоколом. В зв’язку з цим є певні труднощі для підготовки документів Укрпоштою та опрацюванням зі сторони митниці , подолання яких на початковому етапі потребує більшого часу ніж зазвичай.Яна, команда Укрпошти" Чуйка - що коверки відійдуть у минуле. Хоча зависла 1 посилка з норм адресом без коверок
 
Хто очікує з митниці свої посилки (10-11.04), ось що відписали від Укрпошти - "Розуміємо що Ви хвилюєтесь, але відправлення вже скоро рушить та буде передано в доставку. У зв’язку з переходом з 18/04 на повністю електронний обмін з митницею, подача відправлень з неповною інформацією для митного оформлення відбувається за спеціальним протоколом. В зв’язку з цим є певні труднощі для підготовки документів Укрпоштою та опрацюванням зі сторони митниці , подолання яких на початковому етапі потребує більшого часу ніж зазвичай.Яна, команда Укрпошти" Чуйка - що коверки відійдуть у минуле. Хоча зависла 1 посилка з норм адресом без коверок
12.04 SK_LV принята укрпочтой и до сих пор не в отделении - полагаю, у моей такая же участь, вообще без коверканий
 
Хто очікує з митниці свої посилки (10-11.04), ось що відписали від Укрпошти - "Розуміємо що Ви хвилюєтесь, але відправлення вже скоро рушить та буде передано в доставку. У зв’язку з переходом з 18/04 на повністю електронний обмін з митницею, подача відправлень з неповною інформацією для митного оформлення відбувається за спеціальним протоколом. В зв’язку з цим є певні труднощі для підготовки документів Укрпоштою та опрацюванням зі сторони митниці , подолання яких на початковому етапі потребує більшого часу ніж зазвичай.Яна, команда Укрпошти" Чуйка - що коверки відійдуть у минуле. Хоча зависла 1 посилка з норм адресом без коверок
А При відстеженні який статус показує на сайті УП?
 
Продаван прислал кусок железяки вместо товара. Пытаюсь открыть диспут. Предлагает возврат
Enter an amout: min$0.00 - max$0.00
The maximum refund amount for this order includes order shipping fee($0.00)
Обратился в тех поддержку. Говорит открывай так Али разберётся и даст справедливый возврат. Ок. Гружу доки но спор не дает открыть, вылазит ошибка. У меня такое впервые.
 
На укрпошту прийшло 3 посилки, які київська таможня вирішила чомусь обєднати в одну (гарно так обкрутивши скотчем та перев'язавши гарненько резинкою) і додала до них конверт з папірцем про нараховане мито аж у 2,2к з копійками грн, порахувавши три окремих посилки вартістю по 70-130 дол (заявлених на них), як одну :rolleyes:
Питання, до тих, с кого таке вже було - відразу посилати накуй, чи спитати спочатку кого саме посилати? Бо платити звісно я нічого не збираюсь.
P.S. До цього ці посилки тиждень були на розмитнені, потім просто без відслідковування через три дні відразу попали на моє відділення. Ніяких повідомлень на тел (він мій реальний вказаний на всіх посилках) мені від митниці не надходили.
 
  • Like
Реакции: rulyarulya
На укрпошту прийшло 3 посилки, які київська таможня вирішила чомусь обєднати в одну (гарно так обкрутивши скотчем та перев'язавши гарненько резинкою) і додала до них конверт з папірцем про нараховане мито аж у 2,2к з копійками грн, порахувавши три окремих посилки вартістю по 70-130 дол (заявлених на них), як одну :rolleyes:
Питання, до тих, с кого таке вже було - відразу посилати накуй, чи спитати спочатку кого саме посилати? Бо платити звісно я нічого не збираюсь.
P.S. До цього ці посилки тиждень були на розмитнені, потім просто без відслідковування через три дні відразу попали на моє відділення. Ніяких повідомлень на тел (він мій реальний вказаний на всіх посилках) мені від митниці не надходили.
посылки от одного отправителя, на одного получателя, пришедшие на растаможку в один день и превышающие лимит (150 евр ща ?) - подвержены растаможке.. наверное все сошлось под эти условия
 
порахувавши три окремих посилки вартістю по 70-130 дол (заявлених на них), як одну :rolleyes:
По закону так и должно быть. Новая почта даже подсказывает,как с этим бороться:
 
  • Like
Реакции: LastRomantic
Так не платіть, в чому проблема?. Поїдуться назад через місяць. А якщо пощастить - то місяця через два-три навіть отримаєте повернення. Але це не факт )

2к це ж фігня. Тут люди он по сто замовлень в день оформляють ))

Мені міст 9к нарахував. От тут вже жаба давить сильно. Але і то певно ризонніше заплатити (так для себе вирішив).
 
Было у кого что не даёт открыть диспут?
 
На укрпошту прийшло 3 посилки, які київська таможня вирішила чомусь обєднати в одну (гарно так обкрутивши скотчем та перев'язавши гарненько резинкою) і додала до них конверт з папірцем про нараховане мито аж у 2,2к з копійками грн, порахувавши три окремих посилки вартістю по 70-130 дол (заявлених на них), як одну :rolleyes:
Питання, до тих, с кого таке вже було - відразу посилати накуй, чи спитати спочатку кого саме посилати? Бо платити звісно я нічого не збираюсь.
P.S. До цього ці посилки тиждень були на розмитнені, потім просто без відслідковування через три дні відразу попали на моє відділення. Ніяких повідомлень на тел (він мій реальний вказаний на всіх посилках) мені від митниці не надходили.
Мне тоже за 2 посылки по 70$ насчитали Мито 1.2к грн, посылки отслеживались, инфа от таможни предоставить скрины не приходила. При этом на Укрп приехала только одна с митом 1.2, а вторая сказали попозже приедит. Беспредельщики
 
По закону так и должно быть. Новая почта даже подсказывает,как с этим бороться:
По закону не так повинно бути, бо Аліекспрес - це маркетплейс а не інтернет- магазин, там купа зареєстрованих магазинів, кожен зі своєю ліцензією і товарами, тому не можна посилки від різних інтернет-магазинів, що продають на маркетплейсі, об'єднувати в одну...напишу на адресу митниці звернення зі всіма своїми доводами + окремо ліцензії тих магазинів, в яких купував товар.
 
  • Like
Реакции: cygyrr
По закону не так повинно бути, бо Аліекспрес - це маркетплейс а не інтернет- магазин, там купа зареєстрованих магазинів, кожен зі своєю ліцензією і товарами, тому не можна посилки від різних інтернет-магазинів, що продають на маркетплейсі, об'єднувати в одну...напишу на адресу митниці звернення зі всіма своїми доводами + окремо ліцензії тих магазинів, в яких купував товар.
Самому объединению посылок уже много лет. Какие лицензии магазинов, когда у али указано, что вопросы пошлины - дело пользователя, у большинства магазинов так же указано, что начисление пошлин - не их проблема.
Вполне вероятно, что с переходом на электронную систему будут подстраивать задержки, чтоб извлекать максимальную прибыль исходя из истории покупок пользователя. Теперь они смогут увидеть, что Иванов покупает в среднем на ХХХ$ в месяц, если задержать его посылки на 1-2 недели, можно насчитать хорошую пошлину.