Акция от OLX!

Camelva

Fast and Furious
Дней с нами
3.199
Розыгрыши
0
Сообщения
600
Репутация
55
Реакции
373
Довольно таки популярная площадка OLX вместе с "Ембюленс" проводят акцию, в ходе которой разыграют сертификат на сумму до 50 000 грн и 2000 пополнений счет телефона на сумму 10 грн. Все подробности ниже

UPD: Работает не только для Украины!
a267ff248329.png

031e15a0fbfe.png

Сам сайт - http://nenyi-olx.com.ua
 
Последнее редактирование:
Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: Ruzzen, foxovsky и Justman
Мдаааа,наконец-то тема для моей национальности,но я итак юзать ее не буду....
:6:
 
Да ёб вашу мать, новореги создают темы с рулетками и им лайки ставят, а я создал более-менее полезную тему так тут только срач развели...
 
  • Like
Реакции: BigBadWolf
Можно ссыль на страницу OLX в вк, про которую идёт речи в п.11?
UPD: всё, оно появилось в правилах: https://vk.com/olx_ukraina
 
Последнее редактирование:
То чувство, когда ты из Крыма..
 
1. Копируете
ПРАВИЛА УЧАСТІ
1. Авторизуйся на сайті за допомогою свого аккаунту в соціальній мережі РасеЬоок або Вконтакті.
2. Обери категорію, до якої відноситься річ твоєї мрії.
3. Знайди омріяну річ серед оголошень на ОІ_Х не більше, ніж за 60 хв.
4. Скопіюй посиланя на омріяну річ на сайт.
5. Поділись результатом на своїй сторінці у соціальній мережі.
6. 25 квітня ОЬХ розіграє сертифікат на покупку речі мрії серед усіх учасників. Вартість речі має бути не більшою за 50 000 грн.
7. Щодня ОІ_Х розігруватиме 63 з 2000 поповнень рахунку на 10 грн. Тільки в перший день акції буде розіграно 47 поповнень.
8. Результати щоденних розіграшів поповнень рахунку публікуватимуться на сайті об 11 годині наступного дня. Результати розіграшів за п’ятницю, суботу та неділю публікуватимуться об 11 годині понеділка.
9. Кожен учасник може виграти поповнення лише один раз. Взяти участь в акції можна лише один раз на день.
10. Не видаляйте шер в соціальних мережах до дня розіграшу головного призу.
11. Щоб отримати поповнення рахунку, переможець має написати приватне повідомлення з хештегом #нений та номером телефону для поповнення на сторінці ОІ_Х у соцмережах:
2. Идёте сюда
3. Вставляете
4. Нажимаете "Прослушать"
5. ???
6. PROFIT!
 
  • Like
Реакции: Camelva
то,незручне почуття,коли ти з Донецька
 
  • Like
Реакции: mostm и BigBadWolf